1511857_1693908984221119_7923109430763969791_oStudio Edukacji Muzycznej i Twórczego Rozwoju PROGRESJA zostało stworzone z myślą o potrzebach dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Kierujemy ofertę do tak szerokiej grupy odbiorców, ponieważ mamy świadomość jak muzyka i odpowiednie ćwiczenia muzyczno-ruchowe korzystnie wpływają na wszechstronny rozwój człowieka. Z tego względu stworzyliśmy miejsce przyjazne rodzicom, dzieciom od wieku niemowlęcego, młodzieży oraz seniorom – miejsce w którym stawiamy na dobry start oraz postęp. W naszym studio spędzą Państwo czas kreatywnie, twórczo, miło i przyjemnie. Serdecznie zapraszamy!

Założyciel: mgr Julia Bednarek

Jestem absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia oraz Akademii Muzycznej w Gdańsku, gdzie ukończyłam kierunek: Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuki Muzycznej, specjalność: Rytmika oraz Animacja kultury z elementami arteterapii.

Dodatkowo brałam udział w wielu konferencjach metodycznych oraz kursach muzycznych takich jak Letnie Kursy Pianistyczne, Ogólnopolskie Warsztaty Rytmiczne czy Ogólnopolskie Spotkania Zespołów Rytmiki Triennale Choreografii Muzyki.

Praktykę zawodową zdobywałam prowadząc zajęcia w Szkołach Muzycznych, Szkołach Podstawowych, Przedszkolach oraz w Stowarzyszeniu Pomocy Osobom Autystycznym.